Inspiracje zapachowe - cytryna

Cytryna to drzewo rodzące jasnożółte owoce, uprawiane we wszystkich tropikalnych i subtropikalnych rejonach świata. Cytryna wywodzi się z Bliskiego Wschodu i została sprowadzona do Hiszpanii i Afryki prawdopodobnie w Średniowieczu. Owoc, który spożywamy jest jednym z najzdrowszych na świecie za sprawą jego kwaśnego soku bogatego w kwas cytrynowy. Charakterystyczny smak cytryny sprawia, że stanowi ona ważny element kuchni wielu kultur, a dzięki swoim właściwościom jest to znakomite naturalne lekarstwo na wiele dolegliwości. Cudowny zapach cytryny posiada szerokie zastosowanie w aromaterapii. Nie tylko poprawia nastrój, ale także działa na nas stymulująco i pobudzająco. Zapewne dlatego aromat cytryny wykorzystuje się jako jedną z ulubionych nut w świeżych i nadających energii kompozycjach.

Produkty

  • Świeca zapachowa BREATHE eucalyptus & lemon

    62,23 

    Wypełnij dom intensywnym zapachem inspirowanym aromatami natury. Świeca zapachowa BREATHE eucalyptus & lemon z naturalnymi olejkami eterycznymi pozwoli się zrelaksować i zwiąć głęboki oddech w domowym zaciszu.

  • Olejek De-Stress

    13,39 

    Olejek De-stress powstał z mieszaniny naturalnych olejków eterycznych – z czarnego świerku, drzewa herbacianego i cejlońskiego cynamonu. Wspiera redukcję stresu. Pozwala się wyciszyć i zrelaksować. Poprawia samopoczucie. Olejek De-stress będzie niezastąpionym wsparciem w trudnych chwilach, czy problemach emocjonalnych.