Inspiracje zapachowe - cynamon

Cynamon to najstarsza przyprawa świata, która znalazła zastosowanie nie tylko w kuchni, ale również w medycynie i perfumiarstwie. Olejek cynamonowy charakteryzuje się ciepłą, słodką nutą niosącą ze sobą poczucie spokoju i bezpieczeństwa. Cynamon jest otrzymywany z kory drzewa cynamonowego uprawianego w Azji oraz Ameryce Południowej. Przyprawa ta jest ceniona za swój charakterystyczny korzenny smak i zapach. W kuchni stosuje się ją zarówno do dań słodkich, jak i pikantnych. Oprócz stosowania cynamonu w kuchni, warto też pomyśleć o aromatyzowaniu cynamonowym aromatem  domu, gdyż dodaje wigoru. Dlatego korzystanie z cennych właściwości olejku cynamonowego jest szczególnie zalecane w okresie jesienno-zimowym, kiedy brak energii.

Produkty

 • PRESTIGE Dekoracyjny odświeżacz powietrza New Morning

  98,67 

  Dekoracyjny odświeżacz powietrza New Morning wypełni Twój dom wibrującą energią. Daj się ponieść temu uczuciu. Dzięki swojej eleganckiej formie jest ozdobą zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrz. Doskonale sprawdza się w domu, hotelu, kawiarni, czy salonie piękności.

 • Olejek zapachowy Cynamon

  7,39 

  Olejek zapachowy Cynamon nada wybranemu pomieszczeniu wyjątkowy aromat. Kilka kropel olejku dodanych do dyfuzora elektrycznego, ceramicznego kominka, kaloryferowego nawilżacza lub na kwiatowy susz wypełni wybrane pomieszczenie wspaniałym, pobudzającym zmysły zapachem.

 • Olejek De-Stress

  13,39 

  Olejek De-stress powstał z mieszaniny naturalnych olejków eterycznych – z czarnego świerku, drzewa herbacianego i cejlońskiego cynamonu. Wspiera redukcję stresu. Pozwala się wyciszyć i zrelaksować. Poprawia samopoczucie. Olejek De-stress będzie niezastąpionym wsparciem w trudnych chwilach, czy problemach emocjonalnych.